Legenda deváté třídy

31. prosince 2017 v 13:21 | Depressmaster
Ve městě Veselí nad Lužnicí je škola. Jedna ze tří škol. Tato škola má svoji legendu, historku. Vtéto škole se roku 1989v deváté třídě stala tragédie. Neboť málo kdo prošel na poprvé do deváté třídy.
Toho roku se do deváté třídy dostalo 15 žáků. Byla tam i Laura Faunová. Laura Faunová byla velmi oblíbená, vynikala ve sportech, učení, byla milá a krásná. V květnu toho roku zemřela, jen ve třídě se stala zvláštní věc. Když třídní učitel vyhlašoval onu zprávu ostatním žákům, byl přerušen jedním studentem, který údajně viděl mrtvou dívku sedět na svém místě, se studentem poté souhlasila celá třída i třídní učitel. Ale když se dělala závěrečná třídní fotografie, udělaly Lauře místo, kde by měla stát. Když se vyvolali fotky opravdu tam stála, přitom na focení být nemohla.

Kolem Lauriny smrti, bylo a je hodně teorii, však žádná nebyla potvrzena. Já znám verzi, že se objesila, jsou i takové, že byla zabita díky auto nehodě nebo ozbrojené loupeži.

Nyni se vždy, když je devátá třída na konci roku fotografována, vždy je tam osoba na víc, neboť jeden žák je mrtvý, ale na fotce je. Zvláštní tato povídka

Tento svět je prokletý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama