Drahý Johne

2. prosince 2017 v 13:04 | Depressmaster
Můj milovaný Johne od té doby co si se vrátil do Vietnamu, se hodně stalo. Náš syn se velmi změnil, každý den chodí do sklepa, kde se i ubytoval. Na zemi má nakreslený pentagram, kolem něj pět velkých svíček. Je tam tma, prakticky se tam ani neprosvítí světlo. Vychází jen na jídlo a do koupelny. Jednou jsem šla do jeho sklepního pokoje, když byl ve škole, byla jsem vyděšená. Na zdech bylo krvi napsáno vše co si myslím je podle vás špatně.
Chodí v černé a je bledý jako smrt. Děti, spolužáci se ho boji oslovit. Schází se s zvláštními lidmi, říkají si EMO. Všichni chodí v černém mají pírsingy, obarvené vlasy a je kolem nich zvláštní aura. Dlouho jsem už neviděla jeho úsměv ani jeho pláč žádné emoce.
Jednou jsem přišla domů a ze sklepa se ozval zvuk pádu. Zeptala jsem se co se tam děje ? Pak jsem vstoupila. Jeho tělo se houpalo na laně.
Oběsil se. Stála jsem před jeho mrtvolou a jenom jsem koukala, byla jsem šokovaná, že jsem nemohla ani plakat.
Navždy tvá Anna

Dva dny potom dopise co byl odeslán Anna Frank's de France byla sražená autem, který vezlo jejího syna Bylliho do kostela. John Frank doois, nikdy nečetl, neboť když mu ji vojín Rayen nesl, zemřel těsně než dorazil k Johnovi. John Frank zemřel ve Vietnamu roku 1968 červenec 5. Důvod proč Billy spáchal sebevraždu, nikdo nenašel lidí s kterými se scházel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama