Člověk proti své vůli

16. prosince 2017 v 22:01 | Depressmaster
Byla dívka jménem Zoe. Měla být taková jako ji chtěli rodiče, učesané vlasy jako snob a chodit na školu kterou jí vybrali a vyčítali ji že propadá. Když mohla být sama sebou oblékala se jako EMO, chtěla se vyučit kadeřnicí. Bavilo ji dělat účesy.
Jednou přišla do školy oblečená podle sebe. Smáli se jí , že nezvládá učivo a teď i jak se obléká a že je EMO. Říkali ji všelijak, ale nejvíc ,, špíno ,, . Měla čtyři kamarády, taky ve vyznání Emo, ale chodili na jinou školu. Nescházela se s nimi, tak často jak by chtěla. Proč ??. Časté domácí vězení.
Byla v depresích, měla pořezané ruce, už nedokazala ani plakat, ale tu hořkost bolesti cítila stále.
Když šla do školy, začala do jejího života vstupovat i šikana. Kluci se jí smáli, ale holky od ní ze třídy ji zatáhli na WC. Tam ji sundali vršek a na ruky a záda ji žiletkou, hluboko vyřezali ,, špína ,,. Poté ji vytáhli na chodbu, viděla ji celá škola. Nešťastná Zoe utekla s brekem na toalety tam se oblékla a utekla domu.doma nikdo nebyl, ani nestala o společnost.
Té noci se vzbudila, boleli ji ruce a záda. Oblékla se a šla pryč z domu. Vytratila se potichu, neboť rodiče spali. Šla na vrcholek zaobleného mostu. Když tam stála a hleděla na oblohu, řekla ,,andělé umí létat ". Skočila ! Její tělo se nenašlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama