Prosinec 2017

Legenda deváté třídy

31. prosince 2017 v 13:21 | Depressmaster
Ve městě Veselí nad Lužnicí je škola. Jedna ze tří škol. Tato škola má svoji legendu, historku. Vtéto škole se roku 1989v deváté třídě stala tragédie. Neboť málo kdo prošel na poprvé do deváté třídy.
Toho roku se do deváté třídy dostalo 15 žáků. Byla tam i Laura Faunová. Laura Faunová byla velmi oblíbená, vynikala ve sportech, učení, byla milá a krásná. V květnu toho roku zemřela, jen ve třídě se stala zvláštní věc. Když třídní učitel vyhlašoval onu zprávu ostatním žákům, byl přerušen jedním studentem, který údajně viděl mrtvou dívku sedět na svém místě, se studentem poté souhlasila celá třída i třídní učitel. Ale když se dělala závěrečná třídní fotografie, udělaly Lauře místo, kde by měla stát. Když se vyvolali fotky opravdu tam stála, přitom na focení být nemohla.

Kolem Lauriny smrti, bylo a je hodně teorii, však žádná nebyla potvrzena. Já znám verzi, že se objesila, jsou i takové, že byla zabita díky auto nehodě nebo ozbrojené loupeži.

Nyni se vždy, když je devátá třída na konci roku fotografována, vždy je tam osoba na víc, neboť jeden žák je mrtvý, ale na fotce je. Zvláštní tato povídka

Tento svět je prokletý

Přetvářka

31. prosince 2017 v 12:47 | Depressmaster
Co je život?
Moje častá otázka když vidím jak popírám svou osobu. Chtějí abych byl nědo kdo nejsem, abych byl ,,normální,,.
Přetvářka je součástí každého znás je to pokrytectví. Někdo málo ji používá někdo moc. Já osobně ji používám velmi často, už zapomínám jaká je moje pravá osobnost.
-------------------------
Tenhle svět je prohnilý

Vánoce

24. prosince 2017 v 22:34 | Depressmaster
Dnes už jsou vánoce svátky tak zvaný pro
mě to jsou obyčejné dny

Člověk proti své vůli

16. prosince 2017 v 22:01 | Depressmaster
Byla dívka jménem Zoe. Měla být taková jako ji chtěli rodiče, učesané vlasy jako snob a chodit na školu kterou jí vybrali a vyčítali ji že propadá. Když mohla být sama sebou oblékala se jako EMO, chtěla se vyučit kadeřnicí. Bavilo ji dělat účesy.
Jednou přišla do školy oblečená podle sebe. Smáli se jí , že nezvládá učivo a teď i jak se obléká a že je EMO. Říkali ji všelijak, ale nejvíc ,, špíno ,, . Měla čtyři kamarády, taky ve vyznání Emo, ale chodili na jinou školu. Nescházela se s nimi, tak často jak by chtěla. Proč ??. Časté domácí vězení.
Byla v depresích, měla pořezané ruce, už nedokazala ani plakat, ale tu hořkost bolesti cítila stále.
Když šla do školy, začala do jejího života vstupovat i šikana. Kluci se jí smáli, ale holky od ní ze třídy ji zatáhli na WC. Tam ji sundali vršek a na ruky a záda ji žiletkou, hluboko vyřezali ,, špína ,,. Poté ji vytáhli na chodbu, viděla ji celá škola. Nešťastná Zoe utekla s brekem na toalety tam se oblékla a utekla domu.doma nikdo nebyl, ani nestala o společnost.
Té noci se vzbudila, boleli ji ruce a záda. Oblékla se a šla pryč z domu. Vytratila se potichu, neboť rodiče spali. Šla na vrcholek zaobleného mostu. Když tam stála a hleděla na oblohu, řekla ,,andělé umí létat ". Skočila ! Její tělo se nenašlo.

Drahý Johne

2. prosince 2017 v 13:04 | Depressmaster
Můj milovaný Johne od té doby co si se vrátil do Vietnamu, se hodně stalo. Náš syn se velmi změnil, každý den chodí do sklepa, kde se i ubytoval. Na zemi má nakreslený pentagram, kolem něj pět velkých svíček. Je tam tma, prakticky se tam ani neprosvítí světlo. Vychází jen na jídlo a do koupelny. Jednou jsem šla do jeho sklepního pokoje, když byl ve škole, byla jsem vyděšená. Na zdech bylo krvi napsáno vše co si myslím je podle vás špatně.
Chodí v černé a je bledý jako smrt. Děti, spolužáci se ho boji oslovit. Schází se s zvláštními lidmi, říkají si EMO. Všichni chodí v černém mají pírsingy, obarvené vlasy a je kolem nich zvláštní aura. Dlouho jsem už neviděla jeho úsměv ani jeho pláč žádné emoce.
Jednou jsem přišla domů a ze sklepa se ozval zvuk pádu. Zeptala jsem se co se tam děje ? Pak jsem vstoupila. Jeho tělo se houpalo na laně.
Oběsil se. Stála jsem před jeho mrtvolou a jenom jsem koukala, byla jsem šokovaná, že jsem nemohla ani plakat.
Navždy tvá Anna

Dva dny potom dopise co byl odeslán Anna Frank's de France byla sražená autem, který vezlo jejího syna Bylliho do kostela. John Frank doois, nikdy nečetl, neboť když mu ji vojín Rayen nesl, zemřel těsně než dorazil k Johnovi. John Frank zemřel ve Vietnamu roku 1968 červenec 5. Důvod proč Billy spáchal sebevraždu, nikdo nenašel lidí s kterými se scházel.